koli banner

ARŞİV KOLİSİ

Arşiv kolisi büro tipi eşyaların, klasörlerin ambalajlanmasında kullanılan koli çeşididir. Arşiv kolisi, evrak arşivleme amaçlı kullanıldığından uzun süre depolamaya uygun kalitede koliler tercih edilmelidir. Kraft kağıdı kullanılan arşiv kolileri neme, ıslanmaya, bükülmeye dayanıklıdırlar bu nedenle bu ürünlerin üretiminde kesinlikle kraft kağıdını kullanırız.

2 çeşit arşiv kolisi modeli tercih edilmektedir. Birincisi kolinin kapağı, koli gövdesinden ayrı halde bulunur; ikincisi ise kolinin kapağı, koli gövdesi ile birleşiktir. Talebiniz olması halinde isteğinize bağlı olarak özel ölçülerde de arşiv kolisi imalatı yapmaktayız.

Kapağı Ayrı Model Arşiv Kolisi

Kapağı ayrı halde bulunan arşiv kolisinin dıştan dışa ölçüleri 41x34x30 cm'dir. Koli gövdesi B+C dalga çift oluklu mukavvadan, kapağı ise C dalga tek oluklu mukavvadan üretilen bu koliye geniş klasörden 5 tane, dar klasörden ise 7 tane sığdırabilirsiniz. Koli gövdesi ve üstünü örten kapakla beraber takım halinde satılmaktadır. Toplu alım yapmanız halinde arşiv kolisi fiyatı çok uygun hesaplanmaktadır. Imalatını yapan firmamızda her zaman bu koliyi bulabilir, istediğiniz miktarda satın alabilirsiniz.

SGK kolisi olarak da isimlendirilen arşiv kolileri evrak ve dosyaları kayıt altına almak için kullanışlı bir ambalaj ürünüdür. Çalışma ofisinde gereksiz bir şekilde duran evrakların, ortamınızı işgal etmesine izin vermeyin.

Kayıtsız kalmayın, arşivleme kolileri ile kayıt altına alın:)