koli banner

FİRMAMIZ HAKKINDA

Oluktaş Ambalaj Koli Sanayi olarak firmamız 2004 yılı başında kurulmuş olup ilk olarak koli üretimi alanında faaliyete başlamıştır. üretim ile iç içe olan firmamız imza attığı birçok projelerle birlikte çoğu sektör gruplarına özel çözümleri, kaliteden ödün vermeyen çizgisi ve hizmet ağı ile bu sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

Her sektöre göre ürettiği koli çeşitleriyle müşterilerinin ürünlerini en doğru şekilde taşınmasını ve malzemenin zarar görmeden alıcısına ulaştırmasını sağlamıştır.

VİZYONUMUZ

Oluktaş Ambalaj Koli Sanayi olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde ülke çapında en iyi, dünya çapında ise alanında sayılı şirketler arasında olmaktır.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

İŞ AKIŞIMIZ

Müşteriye ulaşıyoruz.. Talebini dinliyoruz ve tecrübelerimizi paylaşarak hem doğru olanı bulmaya çalışıyoruz hemde asıl ihtiyacını belirlemeye çalışıyoruz. Bu konuda müşterimizin yapacağı iş ile ilgili bizim sistemimizi etkileyecek bütün detayları eksiksiz olarak alıyoruz. Gerekli çalışmaları ve planlamayı yaparak müşteriye önerdiğimiz en uygun çözümü gerek daha önce yaptığımız benzer örneklerle müşteriye sunuyoruz.

Sistemde kullanacağımız ürünlerin bütün marka ve teknik detaylarını bildiriyoruz (markalar da müşteri talebi de bizim için önemlidir) çalışmamız uygun bulunup onaylandığı taktirde ancak bu aşamadan sonra imalata geçebiliyoruz. Bu sayede olası hataları önlemiş oluyoruz.