koli banner

BEYAZ KUTULAR

beyaz renkli kargo taşıma kutusu
Beyaz kargo kutusu

Standart ambalaj kutuları genellikle kahverengi olarak yapılır ve baskıları dışında hep aynı dış özellikleri taşırlar. Oysa beyaz kutular bu tabuyu yıkıyor. Uzaktan bakıldığından bile kolay fark edilir, kalitenizi ortaya koyan bir ürün olarak lanse eder. Ürettiğiniz çok özel ürünlere farklı bir ambalaj bakıyorsanız istediğiniz tam olarak beyaz kutudur.

Diğer renklere göre hemen ayırt edilme özelliği sayesinde önemli ürünlerinizi ve hatta yeni tanınmaya başlayan markalarınızı bu kutuların içerisinde taşıyabilirsiniz.

beyaz renk üzeri baskılı pide kutusu
Pide kutusu
beyaz renkli ofset baskılı garson boy ayakkabı kutusu
Ayakkabı kutusu
gıda ambalajı beyaz renkli köfte kutusu
Köfte kutusu

Beyaz kutular, tek oluklu ve çift oluklu mukavvadan olmak üzere 2 kalitede üretilir. Tek oluklu mukavva yapısına E, B ve C dalgalar, çift oluklu yapısında ise BC ve BE dalgalar yer almaktadır. Dilerseniz kutuların iç kısmını da beyaz olarak sipariş edebilir veya daha uygun maliyetli olması bakımından iç kısmının saman kâğıt kalmasını isteyebilirsiniz. İstediğiniz tüm ölçülerde kutu üretimi yapıyoruz, küçük bir kutu veya içine birden çok eşya koyacağınız büyük bir koli. Sipariş ebatlarını miktarıyla beraber verirken ambalajın beyaz olmasını söylemeniz yeterlidir. Resimlerde gördüğünüz kutuların kapanma modelleri birbirinden farklıdır, beğendiğiniz kapanma modeli için sipariş edeceğiniz kutu ebatlarının uyum sağlaması gerektiğini hatırlatırız.

çift oluklu mukavva kalitesinde beyaz koli
Beyaz büyük koli
beyaz renkli melamin tepsi kutusu
Tepsi kutusu

Kutuların üzerine kolayca yazı yazabilir ve içinde neler bulunduğunu daha kolay belirtebilirsiniz. Kısaca beyaz kutular diğer tüm ambalaj ürünlerinin bir adım daha önüne çıkmakta ve işlerinizi daha belirgin hale getirmektedir.

Unutmayın ki bir ürünün en çok dikkat çeken ayrıntısı olarak dış ambalajı bilinir, ambalaj dolasıyla markanız akılda kalıcı hale gelmişse firmanız sektörde yer edinmiş demektir.