koli banner

KARGO KUTULARI

kargo gönderi kutusu
Kargo gönderi kutusu

Ticaret alanında hizmet veriyorsanız sorunsuz gönderi yapmak için size gerekli olan en önemli ürün gruplarından biri kargo kutuları olacaktır. Hangi ürünleri satarsanız satın iyi muhafaza ederek göndermek ve ürünlerin sorunsuz olarak müşterilerinize ulaşıyor olmasında kullanmış olduğunuz kargo kutularının oldukça büyük önemi vardır. Ticarete yeni bir soluk getirme gayretindeyseniz her seferinde önünüze gelen kutu ile gönderim yapacak değilsiniz ya da kargo firmalarından aldığınız kutuların üzerinde kargo firmasının reklamıyla göndermek sanırım kimseyi ileriye taşımaz.

çift oluklu kalın kargo kutusu
Kalın kargo kutu
kendinden bölmeli kargo kutusu
Bölmeli kutu
logo baskılı kargo kutusu
Logolu kargo kutu

Hassas ürünlerin gönderimini sıradan bir karton kutuyla yapıyorsanız kargoda meydana gelebilecek hasarlardan dolayı alacağınız şikayetler ve ambalaj üzerinde firmanıza ait logo, marka, iletişim gibi bilgilerin bulunmayışı tam anlamıyla kurumsallığınızı ortaya koyamamanıza ve sıradan bir firma gibi görünmenize neden olacaktır. Genellikle sattığınız ürünlerin ambalajını kategorisine ve ölçülerine bağlı olarak küçük, orta, büyük gibi sınıflandıracağınız farklı ebatlarda istemelisiniz. Farklı siparişleri göndermek için herkese aynı ölçüde ki kutuyu değil, göndereceğiniz ürün çeşidine göre kutu kullanımı yapmalısınız. Bu sayede ürün sevkiyat takibini daha kolay yapar aynı zamanda hacimden (desi) kazanıp teslimatın çok daha uygun fiyatlara yapılmasını sağlamış olursunuz.

mavi renkli kargo kutusu
Renkli kutu
kraft kağıt sağlam kargo kutusu
Kraft kutu
demonte oluklu mukavva montajsız kargo kutusu
Montajsız kutu
kargo göndermek için adaptör kutusu
Adaptör kutusu
sıcak yemek servisi kebap kutusu
Servis kutusu
beyaz renkli ince kargo kutusu
Beyaz kargo kutu

Kargo kutularının üzerinde yer alacak marka, slogan, reklam, logo, web adres bilgileri gibi farklı desen baskılarıyla da gönderinizin alıcısına bir mesaj verebilirsiniz. İpucu; kargo ambalajını fiyonk kuşak ile bağlamak yerine kutu üzerine yaptıracağınız renkli fiyonk baskısıyla da gösterişli bir ambalaja sahip olursunuz üstelik fiyonk kuşağa boşuna para ödememiş olursunuz. Kutunun içinde ki elbette çok önemli ama hem içindeki korumak hem de firmanızı bir adım daha öne çıkarabilmek ve rakiplerinizin önüne geçebilmek adına ambalaj kutularından maksimum ölçüde yararlanmalısınız.

Kargo kutularının en kullanışlı tarafı kendiliğinden katlanıyor olması ve koli bandı kullanımına ihtiyaç duymamasıdır. Kapanma kısımları kesilmiş ve katlama izleri belirgin halde olan oluklu mukavvayı çok kısa sürede katlayarak kargo kutusu haline getirecek ve göndermek istediklerinizi içine yerleştirerek kuryeye verebileceksiniz. Giysi, tablet, küçük ev eşyaları, cep telefonu, notebook, parfüm, sıcak yiyecek kısacası internet üzerinden veya mağazanızdan sattığınız ne varsa hepsi kargo kutularına girmektedir.

Uzun süreli çalışmak istediğiniz bir firma arıyorsanız ve dayanıklı kargo kutularına ihtiyacınız varsa doğru adreste olduğunuz bir gerçek.