koli banner

TEKSTİL KOLİSİ

Tekstil Kolisi
Tekstil kolisi örneği

Tekstil alanının da artık taşımak istediğiniz ürünleri çok daha tertipli ve çok da emniyetli bir şekilde taşıyabileceğiniz özel tekstil kolileri ile hizmet alabilirsiniz. İçinde her nevi tekstil ürünleri olan gömlek, hırka, pantolon gibi tüm ürünleri taşıyabilir ve farklı ebatlarda tercih ederek kolileme işlemini yapabilirsiniz. Bir ilden bir başka ile hatta bir ülkeden bir başka ülkeye dahi yapacağınız gönderimlerde bile en güvenli şekilde koli ihtiyaçlarınızı karşılamış olacak ve aklınız kalmadan ürünlerinizi göndermiş olacaksınız.

Sadece ürünlerinizin güvenli bir koli içinde taşınmasından mı bahsediyoruz? Elbette hayır. Bunun yanı sıra kutuların üzerinde bulunan çizelgeler ile içinde kaç adet ürün olduğunu, hangi tür olduğunu, fiyatlandırması ve kısaca not olarak düşmek istediğiniz her özelliği kutu üzerinde işleyebilir ve zarar görmeden istediğiniz yere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede birçok giden kutu içinden ürünleriniz hemen kolayca ayrılabilecek ve kolinin açılmadan dahi içinde ne olduğunu anlayabilmelerine olanak sağlamış olacaksınız.

kalitelere göre tekstil kolileri
TSSSS ve KSSSK kalitesinde tekstil kolileri

Tekstil kolisi ebatları değişmektedir ve içine koyacağınız ürün çeşitlerine göre de beden tercihi yapabilirsiniz. Dilerseniz oldukça hafif tekstil ürünleri, ya da kot gibi ağır tekstil ürünleri taşıyabilirsiniz. Her kalitede ve ebatta koli bulmanız oldukça kolay. Sizlerde ihtiyaçlarınızı belirleyerek firmamıza danışabilir ve arzu ettiğiniz kolilerinizin kısa sürede sizlere ulaştırılmasını bekleyebilirsiniz.


Tekstil firmalarının ağırlıklı olarak kullandığı koli ebatları

KSSSK BC Dalga dopel koli 40*30*40 cm

KSSSK BC Dalga dopel koli 60*40*30 cm

KSSSK BC Dalga dopel koli 60*40*40 cm

KSSSK BC Dalga dopel koli 80*50*30 cm

KSSSK BC Dalga dopel koli 80*50*50 cm

KSSSK BC Dalga dopel koli 90*50*60 cm

KSSSK BC Dalga dopel koli 90*60*60 cm

ksssk dopel çift oluklu koli
KSSSK dopel kalitesinde tekstil kolisi

NOT: KSSSK BC Dalga dopel kalitesinde Kraft kağıdı 115 gr/m2, Saman kağıdı ise 90 gr/m2 ağırlığındadır. Talep edilmesi halinde koli imalatı esnasında ambalajın kalitesini daha da sağlamlaştırmak için kağıtlar 140 gr/m2 veya 175 gr/m2 ağırlığında da kullanılmaktadır.

KSSSK full 140gr koli
KSSSK full 140gr kalitesinde koli

Dilerseniz tekstil kolilerinizin üzerine firma baskınız da yapılabilir ve koliye bakıldığında hangi firmadan geldiğini gösterebilir ya da bir nevi firma reklamı yapmanıza olanak sağlayabilirsiniz. Sizlerde tekstil alanında hizmet verdiğiniz her ürün grubunuz için sorunsuz olarak kolilerimiz ile güven pekiştirebilirsiniz.

Fiyat almak için firmamız ile iletişime geçebilir ve size uygun fiyatlar ile en kaliteli tekstil kolilerini firmamızda bulabilirsiniz. Unutmayın ki her ürün için özel koliler yardımınıza koşuyor olacak ve sizlerde nakliye sırasında sorun yaşamadan taşınabilen ürünlerin sahibi olmuş olacaksınız. Daha kaliteli ve daha yolunda işleyen bir iş ortamı için ürün gruplarımızı inceleyebilirsiniz.