koli banner

TEK OLUKLU KOLİ

Tek oluklu koli örneği
Tek oluklu koli

Özellikle daha küçük ve hafif boyutlarda ürün taşıyacak ya da kutulayacaksanız sizler için tek oluklu koliler yeterli olacaktır. Koli ebatları küçük olduğu ve kalınlığı çift oluklu kolilerden daha ince olduğu için depolama alanında çok fazla yer kaplamayacak ve sizlerde ihtiyaç duyduğunuz anda hemen alarak kolayca katlayıp kullanımı yapmaya başlıyor olacaksınız.

tst c dalga tek oluklu koli kalitesi
TST C dalga koli
tss b dalga tek oluklu kalitesi
TSS B dalga kutu
BSS beyaz c iri dalga kutu
BSS C dalga kutu

Tek Oluklu Koli Dalga Tipleri

E - Mikro dalga olarak isimlendirilir. Dalga yüksekliği en küçük olan fakat olukların birbirine mesafesi en yakın olan koli tipidir.

B - İnce dalga olarak isimlendirilir. Dalga yüksekliği mikro dalga koliden uzun fakat olukların mesafesi birbirine daha uzak olan koli tipidir.

C - İri dalga olarak isimlendirilir. Dalga yüksekliği en uzun ve oluk mesafeleri birbirine en uzak olan koli tipidir.

Tek Oluklu Koli Kaliteleri

BSB - Beyaz/Saman/Beyaz

BSK - Beyaz/Saman/Kraft

BST - Beyaz/Saman/Testliner

BSS - Beyaz/Saman/Saman

KSK - Kraft/Saman/Kraft

KST - Kraft/Saman/Testliner

TST - Tesliner/Saman/Testliner

TSS - Testliner/Saman/Saman

cep telefonu kılıfı kutusu kss e dalga mikro kutu
KSS E mikro kutu
bst mikro koli
BST E mikro koli
KSK kraft c iri dalga kesimli kutu
KSK C dalga kutu

Dilerseniz tek oluklu koli siparişinize marka baskısı yaptırabilirsiniz. Özellikle küçük ve hafif ürün gruplarını poşetlerde taşıyor olabilirsiniz ama çoğu zaman oluşan sorunlarla da başa çıkmak zorunda kalıyorsunuzdur. Oysaki ürünlerinizi koli ambalaj içerisine koyarak hem dış etkenlere karşı güvence altına almış olacak hem de kapaklarını bant ile kapatarak sadece göndereceğiniz kişinin açmasını sağlamış olacaksınız. Maksimum ağırlığı geçmediğiniz sürece sorunsuz olarak taşıma yapabileceğiniz en etkili kolilere sahip olacaksınız.

baskısız tek dalga koli
Tek dalga koli
Ince dalga baskılı kargo kolisi
Ince kargo kolisi
tek oluklu baskılı koli
Tek oluklu baskılı

Küçük ve hafif ürün gruplarını taşır diyoruz ama bu dayanıksız ve kalitesiz olduğu fikrini asla oluşturmasın. Belirteceğiniz ağırlıkta taşınabilecek en kaliteli kolileri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Elbette diğer tüm ihtiyaçlarınıza yönelik kolileri de firmamızda bulabilirsiniz. Koli çeşitlerinin hangisine ihtiyaç duyursanız duyun bizlere ulaşarak ambalaj ihtiyaçlarınızı kısa bir süre içerisinde giderebilirsiniz. Tek oluklu kolileri istediğiniz ebatlarda çalışabilmekteyiz. Fiyat olarak çift oluklu koliden daha uygun olan ve paketleme işinizi düzene sokacak olan bu koliler için artık firma aramak zorunda kalmayın.