koli banner

KAPAKLI ARŞİV KUTUSU

Gümrük firmaları, hastaneler ve arşivleme işini yapan firmaların uzun dönem tutacağı kayıtlar için kullandığı kutu ambalaj modelidir. Kutunun kapağı, ambalaj gövdesine yapışık durumdadır. Talep edilmesi halinde ön ve üst kısmına mühürleme yuvaları açılır. Mühür delikleri sayesinde teslim edilen arşivlerin izinsiz açılmasını engellemiş olursunuz.

Kapağı birleşik durumda olan arşiv kutusunun ölçüsü 44x36x30 cm'dir, siparişe özel olarak üretilmekte olup üzerine baskı yapma imkanımız bulunmaktadır. Minimum sipariş miktarı 300 adet olup teslim süresi 6 iş günüdür. Oluklu mukavva kalitesi B+E dalga (mikrodopel) olarak üretilmektedir.

Paketleme tercihine ve raflara dizme ölçülerine göre arşiv kutusu siparişi verilmektedir. Saklamanın yanı sıra işletmelerin taşınmasında, depolanmasında ve nakil işlemlerinde de kullanılır. Büro eşyası olan dosya ve klasörleriniz bu ambalaj sayesinde güvenli bir şekilde muhafaza edilir.

Istiflenmesi bakımından dosya veya klasörlerinizi arşiv kutusu içerisine rahatlıkla dizebilirsiniz. Arşiv kutusuyla ambalajlanan klasörlere, koli yeniden açıldığında klasör isminden kolayca ulaşabilirsiniz. Kutuların yan kısımlarında insanların raflardan kolayca indirip kaldırması amacıyla el geçme yerleri bulunur.