koli banner

KOLİ

10 adet kolinin paketlenmiş hali
Koli paketi

Koli siparişi boy, en, yükseklik değerlerine bağlı olarak istenilen kalite ve miktarda verilir. Ölçüleri bildirirken tarafımızdan kolilerin dıştan dışa ölçüleri algılanacağından dikkatlice hesap yapmalısınız. Ambalaj içine girecek ürünün ölçüleri farklı bir kavram, koli ölçüleri farklı bir kavramdır. Milimetre veya santimetre cinsinden ifade edilen ebatlar, kapanma şekline bağlı olarak üretilirler.

Koli imalatı yapılırken boyutların kapanma şekline uygun gelmemesi halinde hata oluşacaktır, merak etmeyin tercihinizi bildirirken sizi bu konuda uyarırız. Sipariş edeceğiniz koli ebatlarına uygun olan modelin görselini sizenle paylaşarak onayınıza sunacağız. Önceliğimiz; ürün için aradığınız kolileri bulmanızı sağlamak, beklentinizi karşılamayan daha doğrusu beğeneninizi kazanmayacak kolileri teklif dahi etmiyoruz.

kssst çift oluklu kalitesinde baskılı kraft koli
Kraft koli
Baskısız çift oluklu beyaz koli örneği
Beyaz koli

KOLİ SİPARİŞİ VERİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN DURUMLAR

Ambalajın içinde taşıyacağı ürünü taşıma esnasında tartması, kolayca deforme olmaması, alıcı nazarında beğeni kazanması ve uygun fiyatlara sahip olması hepimiz için önemlidir. Sonuçta firmamız da sizler gibi satışını yaptığı ürünleri müşteriye gönderirken ambalaj yapmaktadır. Koli, kutu, oluklu mukavva ambalaj ürünleri elden ele dolaşan bir endüstriyel ekipman olması sebebiyle olumsuz koşullara karşı dayanıklı olmak zorundadır. Hacim olarak büyük, ağır, kırılgan dokusu olan eşyalar için mutlak surette çift oluklu koli kullanmalısınız. Çift oluklu kolilerin kendi içinde çeşitli kağıt kaliteleri bulunmaktadır. Hangi kalitede koli siparişi vereceğinizi bilmiyorsanız içerisine girecek ürünün kütle ve ağırlık durumunu paylaşmanız halinde size bu konuda yardımcı oluruz. Kalınlık ve kağıt kalitelerine buradan ulaşabilirsiniz.

lenovo baskılı notebook saklama kolisi
Notebook kolisi
tssss dopel kolinin kapalı hali
Dopel koli
tek oluklu beyaz baskılı koli
İnce koli
Kesimli kilitli mukavva koli
Mukavva koli

SİPARİŞLER NE KADAR ZAMANDA GELİR?

Kalitesi, ölçüleri, sipariş miktarı belirli düzeyde ve İstanbul şehir içi teslim olacak baskısız koli siparişlerini 2 gün içerisinde teslim ediyoruz. İstanbul şehir dışından talep ediyorsanız, teslimatı ambarla yapılacak şekilde organize ediyoruz. Şayet ilk koli siparişini baskılı olarak veriyorsanız baskı klişelerinin hazırlanması sebebiyle bu süre 4 iş günü olarak geçerlidir. Daha sonra ki siparişlerde klişelerin elimizde olması sebebiyle bu süreyi daha aşağıya çekebiliyoruz. Aynı durum bıçak kesim (kalıplı) koli, kutu siparişlerinde de geçerlidir.

Boru tipi koliler
Boru tipi koli
katlanmamış koli ambalaj
Katlanmamış koli
kapaklı oluklu mukavva kutu
Kapaklı kutu
baskılı beyaz renkli kilitli kutu
Kilitli kutu

EN DÜŞÜK KOLİ ÜRETİM MİKTARI NEDİR?

Boyutlara göre değişir. 60x40x30 cm. ebatlarına sahip siparişi minimum 50 adet olarak üretebiliriz ama 15x10x8 cm. gibi çok küçük boyutlarda ki siparişi minimum 300 adet kadar çalışabiliriz. Bunun nedeni çok küçük ebatlara sahip kolilerin kalıp yardımıyla kesilmesidir, takdir edersiniz ki oluklu mukavvanın üretilmesi ve kalıba bağlanması belli maliyetleri olan bir işlemdir. Alternatif olarak elimizde hazır olan koli ve kutu ölçülerini size teklif edebiliriz. Sonuçta satın alacağınız tüm koliler sıfır olup, boş haldedir. Hazır koli, kutu stok listesine buradan bakabilirsiniz.

ksk kalitesinde tek oluklu kalıp kesimli koli
Kesimli koli
tablo paketlemek için koli örnekleri
Tablo kolileri

Çeşitler ve koli fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için Teklif linkinden bize mesaj gönderebilirsiniz.