koli banner

KARTON KOLİ ÇEŞİTLERİ

Karton koli örneği
Karton koli

Karton koli imalatçıları arasında yer alan firmamız tecrübelerini müşterileriyle her zaman paylaşmayı ilke edinmiştir. Sipariş verirken ve teslim alırken hiç bir zorlukla karşılaşmamanız için var gücümüzle üretiyoruz. Size kısaca karton kolinin nasıl meydana geldiğini anlatalım:

Plaka halinde bulunan oluklu mukavvalar önce slotter dediğimiz makineden geçer. Bu makine kartonların kapaklarından kolayca bükülmesini sağlayan çizgilerini, kapak kapama kısımlarının kanallarını, varsa koli üzeri baskısını yapar. Ardından birleştirme işlemi için ya zımba makinesine veya kenar yapıştırma makinesine girer. Son olarak 10'lu bağ halinde çember atılırak paket halini alır. Anlaşıldığı üzeri karton koli imalatı kısa süren bir işlemdir.

sebze meyve elma kolisi
Elma Kolisi
kapaklı karton koli
Kapaklı Koli

Karton koli siparişini firmanıza palet ve streç yapılmış bir şekilde nakliye aracıyla gönderiyoruz. Palet yapmamızın sebep hem nakliye aracını kolayca boşaltmanızı sağlamak hemde siparişi deponuzda nem, ıslanma gibi etkenlerden korumaktır.

KARTON KOLİ FİYATLARI NE KADARDIR?

Talep edeceğiniz karton kolilerin Boy*En*Yükseklik ölçüleri, kalitesi, sipariş miktarı, baskı bilgisi ve teslim edileceği şehre göre değişmektedir. Ebat büyüdükçe veya kalite arttıkça buna bağlı olarak karton koli fiyatları da artmaktadır. Bazı durumlarda örneğin çok düşük miktara sahip bir siparişi elimizde bulunan hazır kartondan kesmeye kalktığımızda meydana gelebilecek fire payı birim fiyatı yükselecektir. Fiyat teklifi almak için TEKLİF kısmından talepte bulunabilirsiniz.

SİPARİŞLER NE KADAR SÜREDE HAZIRLANIR?

Çok özel bir kalite değilse genellikle 2 gün içerisinde hazırlanmaktadır. İstisna durumların dışında ilk defa baskılı yaptırılacaksa veya özel ebatlara sahipse bu tür karton koli siparişlerinin üretimi 4 gün sürebilmektedir.

kesimli karton koli
Kesimli koli
ince karton koli çeşitleri
İnce koliler

İSTANBUL ŞEHİR İÇİ TESLİMAT YAPILMAKTADIR

Sipariş adeti 500 ve üzeri miktar olursa İstanbul şehir içi nakliyelerini kendi araçlarımızla yapıyoruz. Bunun için ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Karton koli imalatı bulunan firmamızın İstanbul Anadolu Yakası bölgesinde bulunan Ümraniye, Tuzla, Pendik, Sultanbeyli, Kadıköy, Sancaktepe, İmes, Kavacık, Kartal ve diğer ilçelerine her gün teslimatı bulunmaktadır. İstanbul dışından verilen siparişleri nakliye veya ambar ile göndermekteyiz.